Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 26 lutego br., zakończyły się rozgrywki Powiatowej Ligi Piłki Nożnej "ZINA CUP". Liga rozgrywana była od ubiegłego roku w hali sportowej myszkowskiego Liceum Ogólnokształcącego, pod patronatem Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery i Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka. Zwycięzcą została po raz kolejny drużyna "Krisbut" z Myszkowa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Zwycięska drużyna "Krisbut" ze starostami i dyrektorem MOSiR

Od kilkunastu tygodni, momentami z zapartym tchem, kibicować mogliśmy zawodnikom zmagającym się w kolejnej edycji Ligi "ZINA CUP" pod patronatem starosty myszkowskiego Łukasza Stachery i burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka. Halowa wersja ligi, to zimowa odsłona, znanych z "Orlika 2012", rozgrywek amatorskich drużyn piłkarskich z powiatu myszkowskiego, i nie tylko. Liga na stałe wrosła więc, w krajobraz lokalnego życia sportowego, gromadząc coraz to szerszą widownię, wiernych kibiców. Po jedenastu pasjonujących kolejkach przyszła pora na zakończenie edycji. Zwycięsko z tej rywalizacji, po raz kolejny, wyszła ekipa myszkowskiego "Krisbut-u" z 31 punktami, przed Składem Budowlanym "Felix", z 27 punktami i teamem "Kolo" Myszków z 26 pkt. Królem strzelców został reprezentujący barwy Złotego Potoku Kamil Suliński, który 23 krotnie trafiał celnie w okienko przeciwnika.
Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostę Myszkowskiego i firmę ZINA na zakończenie rozgrywek wręczyli: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, i reprezentujący burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie Piotr Wysocki. Organizatorem Ligi "ZINA CUP" był Uczniowski Klub Sportowy przy MOSiR w Myszkowie. Już w kwietniu rozpoczną się rozgrywki wiosennej edycji Ligi "ZINA CUP" na "Orliku 2012", przy Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie.

01

MAR

2010

27160

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220530_-_Kopia_424331703.JPG

Zdjęcie: P1220530_-_Kopia_424331703.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.