Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 27 marca, po raz ósmy, odbyły się Jurajskie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Samorządowców i Radnych. Puchar wywalczony przez zawodników Starostwa trafił tuż po zawodach do gabinetu starosty Łukasza Stachery.


Fot. Andrzej Kozłowski
Zwycięska drużyna Starostwa Powiatowego

W turnieju brały udział trzy drużyny: Starostwo Powiatowe w Myszkowie, Starostwo Powiatowe w Zawierciu oraz Urząd Miasta w Zawierciu.

Mecze:
Starostwo Myszków - UM Zawiercie 2:0
UM Zawiercie - Starostwo Zawiercie 6:5
Starostwo Myszków - Starostwo Zawiercie 2:2

I - miejsce Starostwo Powiatowe Myszków - 4 punkty, bramki 4:2
II - UM Zawiercie - 3 punkty, bramki 6:7
III - Starostwo Powiatowe Zawiercie - 1 punkt, bramki 7:8.

Skład drużyny Starostwa Powiatowego w Myszkowie: kapitan Maciej Piłka, Adam Zaczkowski, Michał Nowakowski, Rafał Kepski, Michał Lupa, Krzysztof Janoszka i Tomasz Gil.
Z uwagi na wcześniej zaplanowany wyjazd zagraniczny, w drużynie myszkowskiego Starostwa nie mógł wystąpić starosta myszkowski Łukasz Stachera. Po Turnieju, w miniony czwartek 1 kwietnia br., starosta przyjął przedstawicieli zwycięskiej drużyny, którym towarzyszył dyrektor PUP w Myszkowie Marek Węgrzynowicz. Zawodnicy przekazali na ręce starosty Stachery wywalczony w turnieju puchar oraz okolicznościowy dyplom. "Dziękuję wszystkim zawodnikom naszej drużyny za chęć walki w turnieju i zdobycie pierwszego miejsca oraz pucharu. Widać, że pracownicy starostwa i jednostek organizacyjnych, dobrze radzą sobie nie tylko w pracy zawodowej, ale również reprezentując powiat myszkowski w rozgrywkach sportowych." - mówił starosta Łukasz Stachera. Turniej odbył się o Puchar prezydenta Miasta Zawiercie Mirosława Mazura.

20

KWI

2010

20484

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1230983_40268982.JPG

Zdjęcie: P1230983_40268982.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.