Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mieszkańcy Myszkowa, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oddali cześœć i hołd tragicznie zmarłemu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Lechowi Kaczyńskiemu, Pierwszej Damie Marii Kaczyńskiej i wszystkim ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem.


Fot. Marcin Pilis - Kurier Jurajski
Hołd ofiarom oddali przedstawiciele władz Powiatu i Miasta

W koœściołach całej Polski zostały odprawione msze śœwięte w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. W czwartek o godz. 19 w kośœciele pod wezwaniem Narodzenia Najœświętszej Maryi Panny w Myszkowie Mijaczowie odbyła się Msza ŒŚw. Żałobna w intencji tragicznie zmarłych w sobotniej katastrofie prezydenckiego samolotu.
Na wspólną zadumę i modlitewne pochylenie się nad tragedią zaprosiły mieszkańców władze Powiatu i Miasta. We wspólnej modlitwie w intencji ofiar uczestniczyli m.in.: poseł na Sejm RP Jadwiga Wiœśniewska, wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, starosta myszkowski Łukasz Stachera, burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, wicestarosta Jan Kieras, radny Sejmiku Andrzej Hutnik, radni Rady Powiatu i Rady Miasta Myszkowa. Obecne były delegacje Ochotniczych Straży Pożarnych z Myszkowa, przedstawiciele zakładów pracy, organizacji społecznych i politycznych, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, Starostwa Powiatowego w Myszkowie, Urzędu Miasta w Myszkowie, liczne poczty sztandarowe.

17

KWI

2010

77463

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

20100416082216_24217845.jpg

Zdjęcie: 20100416082216_24217845.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.