Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Od wtorku 9 marca do soboty 13 marca delegacja uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach przebywała w Bułgarii, w mieście Stara Zagora.


Fot. ZS w Żarkach
Uczestnicy projektu w Bułgarii

Wyjazd odbył się w ramach projektu Comenius: "Dzielimy się kulturą - podróż w kierunku lepszego zrozumienia naszej tożsamości", który żarecka szkoła koordynuje od sierpnia 2009r. Do Bułgarii przybyli także przedstawiciele wszystkich szkół partnerskich - Francji, Hiszpanii, Turcji oraz Rumunii.
W trakcie spotkania uczniowie i nauczyciele zwiedzili Starą Zagorę oraz urokliwe miasto Plovdiv, uczestniczyli w międzynarodowej konferencji poświęconej swojemu projektowi, obejrzeli występy lokalnych zespołów folklorystycznych, brali udział w nagraniu programów telewizyjnych i radiowych oraz uczyli się bułgarskich tańców.
Europejski koordynator projektu, Edyta Bacior, razem z koleżankami Katarzyną Kaczyńską i Niną Podsiadlik już planują kolejny wyjazd - tym razem do Francji - i cieszą się, że projekt daje żareckim uczniom możliwość znalezienia przyjaciół na całym kontynencie.

Tekst: Edyta Bacior - Zespół Szkół w Żarkach

07

KWI

2010

53111

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Obraz_zzz115_333042408.jpg

Zdjęcie: Obraz_zzz115_333042408.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.