Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z końcem lutego na emeryturę odszedł dotychczasowy komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Henryk Sieradzki. Oficjalne podziękowanie komendantowi, za współpracę z samorządem powiatowym, odbyło się w trakcie ostatniej sesji rady powiatu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Podziękowanie dla odchodzącego na emeryturę komendanta policji

Dla odchodzącego na emeryturę komendanta powiatowego policji mł. insp. Henryka Sieradzkiego i władz powiatu, środowa sesja rady w dniu 31 marca br., była okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę, pomiędzy policją a samorządem. Były podziękowania od całej Rady Powiatu i Zarządu Powiatu. "Profesjonalizm wykazywany przez Pana podczas pracy na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie, może stanowić wzór dla innych. Wysoko oceniamy Pańskie zaangażowanie i wysiłki na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego, jakości pracy policji oraz funkcjonowania Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie." - mówił starosta myszkowski Łukasz Stachera. Za wieloletnią służbę policyjną i współpracę z samorządem, w imieniu wszystkich radnych, podziękowania złożyli: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, przewodniczący Rady Janusz Jakubiec oraz wiceprzewodnicząca Dorota Kaim - Hagar. Komendant otrzymał pamiątkowy, pięknie zdobiony drewniany dyplom, list gratulacyjny od przewodniczącego rady i starosty, oraz kwiaty. "Osiągnięte przez Pana efekty stanowią powód do osobistej satysfakcji i dumy, mogąc być wzorem dla młodych kadr policyjnych." - powiedział starosta Stachera.
Henryk Sieradzki ma za sobą 29-letnią służbę w strukturach policji. "Ten okres wspominam bardzo dobrze. Przychodziłem tu na pół roku, a zostałem na 5 lat. Pracowałem w Gliwicach, Mysłowicach, Katowicach i w Myszkowie. Posiadam m.in. "Medal za Ofiarność i Odwagę". Dziękuję Państwu za wsparcie dla pracy policji. Rok 2009 pod względem środków finansowych był trudny. Dziękuję za wsparcie powiatu dla policji. W okresie gdy byłem komendantem, Myszków pod względem bezpieczeństwa, zajmował miejsca od 1 do 4 w woj. śląskim." - mówił na pożegnanie Henryk Sieradzki. Wśród swoich osiągnięć odchodzący komendant powiatowy policji wymienił także: pozyskiwanie środków spoza budżetu policji, remont wewnątrz budynku komendy oraz współpracę z samorządem powiatowym i gminnym w powiecie myszkowskim.

05

KWI

2010

45845

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1230914_324374131.JPG

Zdjęcie: P1230914_324374131.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.