Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wybrali najpiękniejszą palmę wielkanocną

Oryginalne, nawiązujące do tradycji, starannie wykonane – tym cechowały się palmy wielkanocne, wykonane przez porajskie dzieci w konkursie etnograficznym na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną”, organizowanym przez Stowarzyszenie „Aspera”. Patronat nad konkursem objął starosta myszkowski Łukasz Stachera.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrody w konkursie wielkanocnym wręczone zostały na tegorocznej Majówce Porajskiej

W konkursie wzięło udział jedenaście zespołów dzieci. Praca była więc zbiorowa. Jury w składzie Beata Kulczyk, Ks. Mariusz Nabiałek i Justyna Krauze – Cieślińska nagrodziło dzieci uczestnicząca w konkursie za oryginalność prac, staranność ich wykonania oraz nawiązanie do tradycji. Chętnych do udziału w konkursie nie brakowało, tym bardziej jury miało nie lada problem z wyborem tych najpiękniejszych, gdyż wiele było palm godnych podziwu. Po obejrzeniu i ocenieniu wszystkich pierwsze miejsce przypadło klasie I A i III D, a drugie klasie I C i I D z porajskiego gimnazjum. Organizatorem konkursu było porajskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Aspera”. Odbył się przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi w Gimnazjum w Poraju, po czujnym okiem Katarzyny Kaźmierczak. W minioną sobotę w trakcie „X Wielkiej Majówki Porajskiej” nagrodzono zwycięskie prace. Atrakcyjne nagrody ufundował starosta myszkowski Łukasz Stachera, które wręczył wspólnie z radną powiatową Anną Sochą – Korendo.

25

MAJ

2010

49043

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1260751_993833156.JPG

Zdjęcie: P1260751_993833156.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.