Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W niedzielne przedpołudnie 9 maja na strzelnicy miejskiej LOK-u w Myszkowie odbyły się Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Zwycięstwa o Puchar Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery. Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy LOK w Myszkowie. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył team TRS "Relaks" z Myszkowa, a w indywidualnych zmaganiach Kazimierz Miroszewski.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy rejonowych zawodów strzeleckich

Okazją do kolejnej edycji corocznych zawodów była 65 rocznica Wyzwolenia. Tradycyjnie przed tarczami zameldowali się wszyscy chętni członkowie LOK-u, którzy przybyli na strzelnicę. Zawodnicy rywalizowali w strzelaniu z karabinka sportowego kbks. Zgodnie z regulaminem zawody prowadzone były w rywalizacji indywidualnej i drużynowej. Nagrody w zawodach oraz gorącą strawę dla wszystkich strzelców ufundował Zarząd Powiatu. W imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachera, nagrody wręczyli wicestarosta Jan Kieras i członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.

16

MAJ

2010

54837

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1250899_958807776.JPG

Zdjęcie: P1250899_958807776.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.