Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już dziś rozpoczęły się wakacje. Jak corocznie myszkowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze będą organizowali spotkania z dziećmi i młodzieżą promujące bezpieczne zachowanie na drodze, nad woda oraz w innych miejscach wypoczynku.


Fot. Andrzej Kozłowski
Policjanci z myszkowskiej komendy będą czuwać również na porajskim zalewie.

Wielu z nas wyjeżdża ze swoimi pociechami na urlop. Dzieci i młodzież spędzają wakacje na koloniach i obozach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też apelujemy do rodziców i opiekunów grup zorganizowanych o baczne zwracanie uwagi na poczynania naszych pociech, które nie mając zorganizowanych atrakcji, same wymyślają sobie często bardzo niebezpieczne zabawy. Należy również pamiętać podczas organizacji zabaw dla naszych podopiecznych o ich dobrym i przemyślanym przygotowaniu, tak aby dzieci całe i zdrowe wróciły do szkolnych ławek. Jak corocznie myszkowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze będą organizowali spotkania z dziećmi i młodzieżą promujące bezpieczne zachowanie na drodze, nad woda oraz innych miejscach wypoczynku. Policjanci będą patrolować miejsca wypoczynku, w szczególności „dzikie kąpieliska”, rejon dyskotek i zabaw na wolnym powietrzu. Funkcjonariusze ruchu drogowego w ramach bieżącej służby będą kontrolować trzeźwość kierowców i stan techniczny autokarów przewożących dzieci na miejsce wypoczynku.

www.myszkow.slaska.policja.gov.pl

25

CZE

2010

91306

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

10.05.2008_028_52195584.jpg

Zdjęcie: 10.05.2008_028_52195584.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.