Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pierwsze w historii w powiecie myszkowskim zawody w ju-jitsu zorganizował Klub Atemi Myszków. Młodzi adepci wschodnich sztuk walki rywalizowali o nagrody starosty myszkowksiego Łukasza Stachery. W rywalizacji wzieli udział reprezentanci dwóch klubów działajacych w powiecie myszkowskim Atemi i Shogun.


Fot. Andrzej Kozłowski
Młodzi adepci wschodnich sztuk walki

Zawody odbyły się 29 maja w hali sportowej LO w Myszkowie. Była to pierwsza w historii powiatu rywalizacja w tej dyscyplinie sportowej. Do Myszkowa przyjechało ponad 80 zawodników z 7 klubów z całego województwa śląskiego. W rywalizacji wzięli udział również nasi reprezentanci z dwóch klubów działajacych w powiecie myszkowskim Shogun Żarki Letnisko oraz Atemi Myszków, organizatorzy turnieju. „Zawody te odbyły się dzięki zaangażowaniu członków klubu Atemi z Myszkowa, oraz zaprzyjaźnionych klubów z województwa śląskiego. Pomimo braku chęci realnego wsparcia ze strony obecnych władz Miasta Myszkowa klub pozyskał prywatnych sponsorów: Radnych Miasta Myszkowa Kos Zdzisława oraz Ludwikowski Zenon, Agencja Ochrony PROTECTOR SECURITY z Myszkowa, Pizzeria Capri oraz Starostwo Powiatowe w Myszkowie, a także Urząd Marszałkowski w Katowicach” – komentuje trener myszkowian, prezes Atemi Sławomir Telesz.


Fot. Andrzej Kozłowski
Puchary dla najlepszego zawodnika w semi – kontakcie otrzymał z rąk starosty myszkowskiego Łukasza Stachery – Daniel Szecówka z Shoguna Żarki Letnisko.

Najlepszy w fighting był Wojciech Zieliński z Mysłowic.
„Te zawody to nie tylko sukces sportów walki w Powiecie Myszkowskim, ale i promocja naszego regionu w województwie. Cieszy mnie deklaracja Starostwa Powiatowego, o wsparciu w organizacji kolejnego turnieju, jeszcze w tym roku kalendarzowym” – dodał główny organizator imprezy.

24

CZE

2010

86323

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1260948_961958040.JPG

Zdjęcie: P1260948_961958040.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.