Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data doStarostwo Powiatowe w Myszkowie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie, informują, że wg danych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prace nad Procedurami realizacji programu „Pegaz 2010” oraz Procedurami realizacji programu „Komputer dla Homera 2010” dobiegają końca.

Po zatwierdzeniu przedmiotowych procedur przez Zarząd PFRON ich elektroniczne wersje zostaną zamieszczone na witrynie internetowej Funduszu: www.pfron.org.pl, co nastąpi na początku III kwartału bieżącego roku.
Termin naboru wniosków wyznaczony zostanie w późniejszym terminie.
Procedury realizacji programu Pegaz 2010” oraz Procedury realizacji programu Komputer dla Homera 2010” zawierać będą szczegółowe informacje dotyczące sposobu ubiegania się o dofinansowanie, wzory wniosków o dofinansowanie oraz informacje o dokumentach, jakie trzeba złożyć wraz z wnioskiem.
W odniesieniu do zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach przedmiotowych programów, jak również w odniesieniu do zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym w ramach obszaru C programu Pegaz 2010 przewiduje się, że w bieżącym roku kalendarzowym odbędzie się tylko i wyłącznie nabór wniosków, a ich realizacja nastąpi nie wcześniej niż w I kwartale 2011 roku.
W przypadku obszaru D programu Pegaz 2010 PFRON dołoży wszelkich starań, aby w bieżącym roku możliwe było uzyskanie przez osoby niepełnosprawne posiadające wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym pomocy w utrzymaniu sprawności technicznej tych wózków, tj. w zakupie części zamiennych, akumulatorów, dodatkowego wyposażenia i/lub w pokryciu kosztów jego niezbędnych napraw, remontów, przeglądów technicznych, konserwacji i renowacji.

27

LIP

2010

84059

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

LOGO-PFRON_766036310.jpg

Zdjęcie: LOGO-PFRON_766036310.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.