Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mamy dobrą informację dla interesantów w Starostwie. Załatwiając sprawę, od teraz można skorzystać z samoobsługowego ksero.


Fot. Andrzej Kozłowski
Naczelnik Wydziału Administracyjno - Gospodarczego Jan Drapacz testuje nowe ksero

Każdy kto chce załatwić sprawę w jakimkolwiek urzędzie spotkał się z problemami dotyczącymi skserowania potrzebnych dokumentów. Władze Starostwa Powiatowego starając się na bieżąco spełniać oczekiwania mieszkańców powiatu i wszystkich interesantów, wyszły na przeciw potrzebie ułatwienia kserowania dokumentów. Dlatego od lipca, aby umożliwić wszystkim łatwiejsze załatwianie spraw urzędowych w Starostwie, funkcjonuje samoobsługowy punkt ksero. Każdy ma swobodny dostęp do możliwości skopiowania niezbędnych dokumentów. Rozwiązanie to pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich petentów. Maszyna dostępna jest na parterze budynku, w tym samym korytarzu, gdzie znajduje się punkt kasowy banku. Ksero samoobsługowe jest łatwym w obsłudze urządzeniem, które po wrzuceniu ustalonej kwoty monet pozwala na wykonanie określonej ilości kopii. Urządzenie samo zlicza wrzucone monety oraz uruchamia kserokopiarkę, tak by można było samemu wykonać kopię. Z każdą kopią automat odlicza ilość kserowanych stron i po wyczerpaniu wrzuconej kwoty blokuje kserokopiarkę. Jedna strona kosztuje 35 groszy.

22

LIP

2010

41736

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1280284_205590619.JPG

Zdjęcie: P1280284_205590619.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.