Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Każdy przejeżdżający ulicą Pułaskiego w Myszkowie, także ten spoza naszego powiatu, zwrócił zapewne uwagę na nowe tablice przy głównej arterii miasta. Są one dziełem Starostwa Powiatowego, które w ten atrakcyjny sposób promuje posiadane na sprzedaż tereny inwestycyjne na tzw. „polach będuskich”.


Fot. Andrzej Kozłowski
Duże i czytelne tablice informacyjne stanęły w okolicy terenów przeznaczonych na sprzedaż

Nowe, duże i czytelne tablice, stanęły przy jednej z główny ulic Myszkowa, przy której znajduje się teren tzw. „pól będuskich”, których część, tj. ok. 20 ha, Starostwo planuje wkrótce wystawić na sprzedaż w drodze przetargowej. Oprócz tej formy promocji Starostwo coraz szerzej informuje o terenach inwestycyjnych, wśród nich również poprzez liczne ogłoszenia prasowe w mediach lokalnych i strony internetowe. Promocja tych terenów zostanie zintensyfikowana, gdy na dobre ruszy przetarg i będzie możliwość składania ofert. Treść informacji na tablicach o terenach inwestycyjnych jest prosta i ma zachęcić do zainteresowania ofertą inwestycyjną, ale przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu potencjalnych inwestorów z urzędnikami zajmującymi się terenami inwestycyjnymi. W ten sposób można rozwiać swoje ewentualne pytania o oferowane tereny. Skontaktować można się bezpośrednio z naczelnikiem Wydziału Gospodarki Mieniem, pod nr telefonu (0-34) 315 – 91 – 09 lub bezpośrednio w pokoju nr 101 w godzinach pracy urzędu.

21

LIP

2010

85091

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1280984_915405287.JPG

Zdjęcie: P1280984_915405287.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.