Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Poraju odbył się po raz kolejny Lekkoatletyczny Dzień Sportu. Dzieci ze szkół podstawowych jak co roku, miały możliwość uczestniczenia i rywalizacji w zawodach lekkoatletycznych o nagrody starosty myszkowskiego Łukasza Stachery.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy zawodów ze szkół podstawowych wraz z organizatorami zawodów i starostą myszkowskim Łukaszem Stacherą

Zawody lekkoatletyczne odbyły się na obiekcie porajskiego Orlika, w czwartek 17 czerwca. Pogoda i nastroje uczestników były doskonałe. Co chwila, wyglądające zza chmur słońce, dodawało dzieciom energii. Impreza zgromadziła bardzo liczne grono młodych sportowców, zmieniając się jednocześnie w arenę walki o laury zwycięstwa, w jednej z najpiękniejszych dyscyplin sportowych, jaką są biegi. Gratulacje najlepszym biegaczom składał i pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczał starosta myszkowski Łukasz Stachera. „Cieszy fakt, że nasza impreza rekreacyjno-integracyjna dla dzieci cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, nie tylko samych uczestników biegów, ale również społeczności gminy Poraj. Jestem bardzo zadowolony, że nasze coroczne biegi stały się tak bardzo popularne, o czym świadczy liczba uczestników zawodów” – podsumował starosta Łukasz Stachera. Organizatorem Lekkoatletycznego Dnia Sportu byli Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu w Poraju, Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Poraju oraz Ludowy Klub Sportowy „Polonia” Poraj.

07

LIP

2010

13616

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1270809_988278816.JPG

Zdjęcie: P1270809_988278816.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.