Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wkrótce ruszą prace modernizacyjne na drodze Myszków – Będusz, od Urzędu Skarbowego do szkoły podstawowej. Prace na drodze administrowanej przez Starostwo Powiatowe mają zakończyć się do końca listopada br.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wkrótce gruntowną przebudowę przejdzie ten odcinek drogi

Starosta myszkowski Łukasz Stachera, czynił starania od wielu miesięcy o to, aby tak potrzebny remont drogi w newralgicznym odcinku Myszkowa doszedł jak najszybciej do skutku. Zabiegi okazały się skuteczne. W ubiegłym tygodniu Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach rozstrzygnął przetarg na wykonawcę remontu drogi wojewódzkiej administrowanej przez myszkowskie Starostwo na odcinku z Myszkowa do Będusza. Została nim lubliniecka firma „Larix” Sp. z o.o. Koszt prac ma się zamknąć w kwocie 1 mln 650 tys. zł i obejmą ponad dwukilometrowy odcinek drogi. Za tą kwotę drogowcy położą nową nawierzchnię, wykonają na niej oznakowanie poziome, utwardzą pobocza. „Na czas wykonywania prac konieczne będzie wprowadzenie czasowych ograniczeń ruchu, poprzez zamykanie połówki jezdni i wprowadzenie ruchu wahadłowego, do którego będzie zastosowana tymczasowa sygnalizacja świetlna, a w okresach największego natężenia ruchu, może być on sterowany ręcznie.” - informuje Andrzej Kozłowski, rzecznik prasowy Starostwa, które administruje tą drogą. Prace mają zakończyć się w drugiej połowie listopada.

26

WRZ

2010

38986

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

oioiouup_843347651.JPG

Zdjęcie: oioiouup_843347651.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.