Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Policjanci reprezentujący śląską komendę kolejny rok z rzędu okazali się najlepsi w „VIII Ogólnopolskim Turnieju Policyjnych Patroli Rowerowych Połczyn Zdrój 2010". Do zawodów stanęło łącznie 17 dwuosobowych drużyn. Wśród zwycięzców znalazł się również policjant pracujący na co dzień w Myszkowie sierżant sztabowy Tomasz Bojanek.


www.szczecin.kwp.gov.pl

Tomasz Bojanek wspólnie ze swoim partnerem z Katowic starszym sierżantem Łukaszem Rycombel zdobyli wicemistrzostwo. Na pierwszym miejscu podium stanęli ich koledzy ze śląskiej komendy młodszy aspirant Janusz Miketa i starszy sierżant Wojciech Jakubiec.
W dniach od 8 do 10 września policyjne patrole rowerowe z całej Polski zmierzyły się w „VIII Ogólnopolskim Turnieju Policyjnych Patroli Rowerowych Połczyn Zdrój 2010". Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Urząd Miasta i Gminy w Połczynie Zdroju. Turniej to kilka konkurencji, począwszy od testu wiedzy, poprzez widowiskowy cross rowerowy na dystansie 20 km oraz trzy inscenizacje policyjnych interwencji, kończąc na jeździe sprawnościowej po torze przeszkód w pięknym Parku Zdrojowym.
VIII edycję zawodów trzeci raz z rzędu wygrał ten sam patrol co w zeszłej edycji reprezentujący KWP w Katowicach w składzie mł.asp. Janusz Miketa i st.sierż. Wojciech Jakubiec. Drugie miejsce zajął również patrol reprezentujący KWP w Katowicach w składzie sierż. sztab. Tomasz Bojanek i st. Sierż. Łukasz Rycombel. Jako trzeci w klasyfikacji uplasowali się policjanci z KMP w Szczecinie – sierż. Mariola Jagodzińska i sierż. Mirosław Brzeziński. Miejsce czwarte zdobył drugi patrol z Poznania – sierż. Daniel Klóska i sierż. Arkadiusz Hofa.
Zwycięzcy otrzymali puchar Komendanta Głównego Policji i nagrody rzeczowe – laptopy, ufundowane przez Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Wojewodę Zachodniopomorskiego - nawigacje GPS i NSZZ województwa zachodniopomorskiego - portfele.
Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji i nagrody – rowery, ufundowane przez firmę Czesława Langa. Zdobywcy III miejsca otrzymali aparaty fotograficzne od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, albumy ufundowane przez PŻM i zestaw wiecznych piór od Wicestarosty Powiatu Świdwińskiego.

Źródło: KPP Stargard Szczeciński

26

WRZ

2010

45629

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

100910145004_938548085.jpg

Zdjęcie: 100910145004_938548085.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.