Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ubiegły czwartek na obiekcie „Orlik 2012” w Poraju rozegrano Turniej Piłki Nożnej chłopców o puchar starosty myszkowskiego Łukasza Stachery. Mecze rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych 10-11 i 12-13 lat. W obydwu rywale musieli uznać wyższość chłopców z Choronia.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy turnieju na Orliku w Poraju

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o puchar i nagrody sportowe starosty myszkowskiego Łukasza Stachery rozegrano w czwartek 16 września br. na kompleksie sportowym „Orlik 2012” przy Górniczej w Poraju. W kategorii 10-11 lat wystartowało 4 zespoły. Jastrząb uległ Choroniowi 0:5, Żarkom Letnisko 0:1 i Porajowi 1:2. Bezbramkowo zakończyło się spotkanie Żarek Letnisko z Porajem, który uległ chłopcom z Choronia 0:3. Oni też pokonali Żarki Letnisko 5:1. Ostatecznie wygrał Choroń, przed Żarkami Letnisko i Porajem. Na ostatnim miejscu uplasował się Jastrząb. W starszej kategorii wiekowej również wygrał Choroń pokonując Żarki Letnisko 0:5, Poraj 5:0, Kusięta 3:0. Żarki Letnisko zremisowały 1:1 z Porajem, Kusiętami bezbramkowo i przegrały 0:2 z Jastrzębiem. Ta ostatnia drużyna przegrała 1:3 z Kusiętami, Porajem 0:3 i Choroniem 0:2. Kolejność w tabeli ułożyła się ostatecznie: Choroń, Poraj, Kusięta, Jastrząb i Żarki Letnisko. „Dziękuję wszystkim chłopakom za rywalizacje w myśl zasad fair play. To kolejny turniej rozgrywany w Poraju. Gratuluję zwycięzcom i już dziś zapraszam na kolejne pasjonujące rozgrywki na porajskim Orliku.” - powiedział wręczając nagrody starosta myszkowski Łukasz Stachera. Turniej zorganizował trener Andrzej Pawłowski.

26

WRZ

2010

51966

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1320460_489024698.JPG

Zdjęcie: P1320460_489024698.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.