Podziękowania za Dożynki Powiatowe

Szanowni Państwo,
Pragniemy złożyć wyrazy wdzięczności organizatorom i uczestnikom tegorocznych Dożynek Powiatowych „Koziegłowy 2010”. W pierwszej kolejności dziękujemy wszystkim rolnikom za cały rok ciężkiej pracy. Obchody „Święta plonów” nie byłyby możliwe bez trudu Waszych rąk i zebranych plonów, z których wszyscy tak chętnie korzystamy.
Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc okazaną przy organizacji imprezy, zarówno od strony obrzędowej i artystycznej, jak i technicznej. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do:
- Starostów Dożynek Pani Gabrieli Marchewka i Panu Ryszardowi Jaskóle;
Księdza proboszcza Grzegorza Banasiaka za odprawiona Mszę Św. Dożynkową;
- Władz administracji rządowej i samorządowej, której udział w Dożynkach był dowodem szacunku i uznania dla ciężkiej pracy na roli;
- Wszystkich instytucji rolniczych i okołorolniczych, w tym m.in. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego , Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Myszkowie, Agencji Rynku Rolnego, Klubu Hodowców Drobiu i Ptactwa;
- Pracowników Miejsko Gminnego Ośrodka Promocji Kultury, pracowników Zespołu Usług Komunalnych w Koziegłowach, pracowników Referatu Promocji Urzędu GiM w Koziegłowach, Rzecznika Prasowego Starostwa Powiatowego Pana Andrzeja Kozłowskiego;
- Uczestników korowodu dożynkowego za oryginalne prezentacje;
Strażaków OSP i funkcjonariuszy Policji z Koziegłów i Myszkowa;
- Dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach Pani Joanny Lula i nauczycieli;
- Wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu myszkowskiego, zespołów artystycznych i ich kierowników;
- Prowadzącej imprezę Katarzyny Miklas.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom za udzielone wsparcie: Bankowi Gospodarki Żywnościowej w Myszkowie, Międzypowiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Myszkowie, Fabryce Papieru S.A. w Myszkowie, KAWPOL – Bis w Myszkowie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Myszkowie, Womir – Spa producentowi wody Dobrawa w Rzeniszowie, Jurajskiej Spółdzielni Pracy, Składowi węglowemu „Jurek” Jerzy Flacha, Hurtowni Spożywczej „SADOWNIK”, Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Koziegłowach, Firmie „ Reksor” Magdalena Matyja, Cukierni „Złoty Bażant" J. Całka, Firmie SoNa sp. z o.o., P.H. "JOLA" Jolanta Błońska, Stacji Paliw "ALF" w Koziegłowach, Piekarni "Musialik" z Żarek, „COMPENSA” S.A. z Myszkowa, Ośrodkowi „Zacisze” Rzeniszów Łazy, Salonowi Firan Elżbieta Flacha, Kwiaciarni „Magnolia” Irena Myga, Firmie TiT Tadeusz Wróbel, Zakładowi Rzeźniczo – wędliniarskiemu Bara Jacek, PHU „PROMAR” Kupis Mariola, Sklepowi spożywczemu Teresa Niwecka, Pasmanterii Teresa i Stanisław Kaczorowscy, Sklepowi Monopolowemu Elżbieta Rarok.
Podziękowania Rolnikom za udział w przygotowaniu dekoracji dożynkowych: Joanna Kołodziejczyk, Krzysztof Kos, Marek Paliga, Antoni Łuszczyk.
Dzięki Państwa zaangażowaniu i pracy była to dla wszystkich uczestników Dożynek Powiatowych „Koziegłowy 2010” niezapomniana niedziela.

Starosta Myszkowski Łukasz Stachera
Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka