Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

We wtorek 14 września br. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar i atrakcyjne nagrody starosty myszkowskiego Łukasza Stachery. Dziewczęta rywalizowały na porajskim Orliku, w dwóch kategoriach wiekowych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Pamiątkowe zdjęcie uczestników Turnieju

W Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt wzięło udział w sumie siedem drużyn dziewczęcych z Poraja, Żarek Letnisko, Choronia i Jastrzębia. Organizatorem zawodów był Andrzej Pawłowski, Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Poraju. Atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i pucharów ufundował starosta myszkowski Łukasz Stachera. „Gratuluję udziału wszystkim dziewczynom, które dzielnie rywalizowały w dzisiejszym turnieju. Pokazałyście, że potraficie prowadzić sportową walkę, nie gorzej od chłopców. Udział w takich turniejach wpływa na wasz rozwój psychofizyczny” - mówił podczas wręczenia nagród starosta Łukasz Stachera. W młodszej kategorii wiekowej 10-11 lat Poraj wygrał z Jastrzębiem 3:0, Żarki Letnisko zremisowały z Choroniem 2:2, Poraj pokonał Żarki Letnisko 2:1, Jastrząb uległ Choroniowi 1:3, dwa spotkania zakończyły się remisem Poraj – Choroń 0:0, a Jastrząb – Żarki Letnisko 1:1. Ostatecznie z rywalizacji zwycięsko wyszły dziewczęta z Poraja, przed Jastrzębiem, Żarkami i Choroniem. Wśród starszej grupy wiekowej 12-13 lat Poraj uległ Żarkom Letnisko 1:2, bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Poraja z Jastrzębiem, który uległ również Żarkom Letnisko 0:3, by w ostatecznej rywalizacji zająć trzecie miejsce, za Porajem i zwycięskimi dziewczętami z Żarek Letnisko.

19

WRZ

2010

36067

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1320444_175287359.JPG

Zdjęcie: P1320444_175287359.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.