Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data doJuż za kilka dni będziemy obchodzić dzień Wszystkich Świętych. W tym czasie wiele osób odwiedzi groby najbliższych. Będzie to okres wzmożonego ruchu na głównych trasach komunikacyjnych, na drogach dojazdowych do cmentarzy i w okolicach kościołów. Dlatego na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone działania policyjne „Znicz 2010”, które rozpoczną się już w piątek o godzinie 14:00 i potrwają do wtorku do godziny 6:00. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli m.in. prędkości, trzeźwości oraz stanu technicznego pojazdów i sposobu przewożenia dzieci. Myszkowscy policjanci, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem użytkowników dróg na terenie powiatu, apelują o rozwagę i ostrożność oraz przypominają, aby zwracać uwagę na znaki drogowe i polecenia funkcjonariuszy, gdyż w niektórych miejscach zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu.

W rejonie cmentarzy na terenie powiatu myszkowskiego, wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu mające na celu przede wszystkim sprawniejszy dojazd i wyjazd z tych rejonów, a także łatwiejsze parkowanie pojazdów oraz zapewnienie bezpieczeństwa pieszym uczestnikom ruchu. Na terenie naszego powiatu nadzorem zostaną objęte cmentarze znajdujące się przy głównych ciągach komunikacyjnych, w szczególności tam, gdzie ruch pojazdów i pieszych będzie największy.

30

PAŹ

2010

81959

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

znicz_840719130.jpg

Zdjęcie: znicz_840719130.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.