Starosta nagrodził sportowców

Za szczególne osiągnięcia sportowe i reprezentowanie Powiatu Myszkowskiego na sportowych arenach, nagrodził starosta myszkowski Łukasz Stachera blisko 100 sportowców z powiatu myszkowskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 22 października w sali sesyjnej Starostwa.

Nagrodzeni sportowcy ze starostą Łukaszem Stacherą i Zarządem Powiatu

Sportowcy zostali zaproszeni przez starostę, w czwartek 22 października, do sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym, gdzie podczas uroczystości wręczone zostały im pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Przybyli na nią przedstawiciele władz powiatu starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, członkowie Zarządu Jadwiga Skalec, Andrzej Jastrzębski, Mariusz Morawiec. Sportowcom towarzyszyli ich bliscy, trenerzy, opiekunowie. "W mijającym roku mogliśmy przeżywać niezapomniane sportowe chwile z Waszym udziałem. Zarząd Powiatu ufundował symboliczne nagrody, w dowodzie wdzięczności za Wasz wkład w rozwój kultury fizycznej i sportu, za starty w licznych zawodach i reprezentowanie Powiatu Myszkowskiego na sportowych arenach regionu, kraju i zagranicy." - powiedział starosta myszkowski Łukasz Stachera. Uroczystość zorganizował rzecznik prasowy starosty Andrzej Kozłowski. Wśród wyróżnionych byli przedstawiciele szeregu dyscyplin sportowych, w tym m.in.: piłki nożnej, siatkówki, sportów walki, sportów siłowych, kolarstwa, podnoszenia ciężarów, boksu, lekkiej atletyki, szachów. W sumie blisko stu zawodników.

Nagrody starosty otrzymali:
Damian Leszczyński, Daniel Szecówka, Marta Słabosz, Agnieszka Majchrzak, Daniel Kozieł, Jakub Barczyk, Dominik Szecówka, Dawid Bednarski, Adrian Wójcik, Bartosz Ociepka, Paweł Placek, Przemysław Placek, Mateusz Łukasik, Dominik Borowski, Igor Pyrkosz, Marcin Brodziński, Przemysław Cichor, Łukasz Cogiel, Paweł Cupiał, Dawid Frukacz, Mateusz Gawroński, Maciej Konieczko, Piotr Kubinek, Arkadiusz Lamch, Michał Lamch, Paweł Opiłka, Karol Podlejski, Konrad Rajca, Łukasz Szczepanek, Sebastian Szczepankiewicz, Łukasz Szydłowski, Andrzej Sytniowski, Robert Wosiewicz, Dariusz Wróbel, Mateusz Chmurzewski, Łukasz Strzeduła, Mateusz Osowski, Tomasz Krupiński, Arkadiusz Kogut, Mateusz Kwiatkowski, Paweł Karaśkiewicz, Jakub Moćko, Ilona Jaszczyk, Jakub Chłądzyński, Szymon Żarłok, Bartosz Pilis, Łukasz Nowacki, Karol Bubel, Patrycja Wrzosowska, Beata Kalemba, Jakub Pysz, Piotr Janoszka, Paweł Janoszka, Paulina Sowa, Justyna Rajta, Szymon Wróbel, Andrzej Wróbel, Marek Woliński, Bartłomiej Wielgos, Łukasz Siwek, Łukasz Zbirek, Bartłomiej Wilk, Piotr Prusko, Piotr Trepka, Jarosław Bonczek, Bartłomiej Czajkowski, Mateusz Kasprzycki, Sławomir Ciechański, Piotr Filipowicz, Krystian Kołacz, Kacper Lewicki, Bartłomiej Gęsikowski, Marcin Morawiec, Andrzej Majuch, Agata Rok, Maciej Szafrański, Jan Wieczorek, Michał Machelski, Zbigniew Jaworski, Józef Kurpiński, Wojciech Żywiołek, Sławomir Wawryło, Łukasz Maszczyk, Krzysztof Szot, Tomasz Będkowski, Rafał Zawadzki, Dariusz Muszczak, Jacek Sularz, Jarosław Kumor, Zbigniew Lewandowski, Sylwester Gębski, Zdzisław Wrona, Andrzej Siurda, Stanisław Bulski, Mieczysław Olech i Damian Cesarz.
PAŹ

P1340164_666281611.JPG