Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji najlepsi nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych odebrali z rąk starosty myszkowskiego Łukasza Stachery nagrody finansowe, dyplomy i gratulacje. Wyróżnionych zostało sześcioro pedagogów, w tym dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzeni nauczyciele z Zarządem Powiatu

Podczas uroczystości, która odbyła się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w środę 13 października, starosta myszkowski Łukasz Stachera wręczył nagrody i okolicznościowe dyplomy, sześciorgu nauczycielom ze szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Starostwo.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagroda dla dyrektora ZS Nr 1 w Myszkowie Eugeniusza Bugaja

W gronie najlepszych pedagogów w tym roku znaleźli się: dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj, Arkadiusz Śpiewak z ZS Nr 1 w Myszkowie, Agnieszka Skorek z ZS Nr 2 w Myszkowie, Marzenna Lesiak z ZS w Żarkach, Wiesława Derda z Publicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Myszkowie i Adam Starostka z LO w Myszkowie. Na uroczystość przybyli również: wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski, dyr. ZEAS Leon Okraska, naczelnik Wydziału Edukacji Barbara Kilanowska, dyrektorzy szkół Mariola Piątek, Aleksander Surma, Robert Pawlik i Jerzy Bryś. Starosta Łukasz Stachera gratulował nauczycielom osiągnięć, a dyrektorom szkół znakomitych pracowników. „Cieszę się, że w powiecie myszkowskim nie brakuje nauczycieli, którzy mają tą ambicję by rozwijać się cały czas zawodowo. Również Starostwo dokłada wszelkich starań aby nauczycielom pomagać w rozwoju zawodowym” - mówił starosta Łukasz Stachera.

20

PAŹ

2010

69877

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1330789_419134891.JPG

Zdjęcie: P1330789_419134891.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.