Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ubiegły piątek 1 października w myszkowskim LO odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt o wspólny Puchar Posła do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik i Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery. Imprezę zorganizował ULKS Będusz, a zwycięstwo odniosły drużyny z Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Fundatorzy nagród-poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik i starosta myszkowski Łukasz Stachera ze zwycięską drużyną dziewcząt z LO w Myszkowie...

Turniej odbył się w hali Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie, a organizowany był przez Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Będusz”, działający na co dzień przy ZS Nr 2 w Myszkowie. W turnieju udział wzięły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu myszkowskiego. Rywalizacja dziewczyn i chłopców była bardzo emocjonująca i zacięta. „Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem. Uczniowie chętnie wystartowali w turnieju, tym bardziej, że nagrody ufundowali wspólnie pani poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik i starosta myszkowski Łukasz Stachera.” - mówi dyr. myszkowskiego ZS Nr 2 Jerzy Bryś, prezes ULKS „Będusz”, główny organizator piątkowej imprezy.


Fot. Andrzej Kozłowski
....i drużyną chłopców z LO w Myszkowie

Wyniki spotkań:
chłopcy
LO Myszków – ZS Żarki 5:1
LO Myszków – ZS Nr 2 7:0
ZS Nr 2 – ZS Żarki 3:5
Ostateczna kolejność:
I msc – LO w Myszkowie
II msc – ZS Żarki
III msc – ZS Nr 2 w Myszkowie

dziewczęta
LO Myszków – ZS Żarki 1:0
LO Myszków – ZS Nr2 1:1
ZS Nr 2 – ZS Żarki 0:0
ostateczna kolejność:
I msc – LO Myszków
II msc – ZS Nr 2
III msc – ZS Żarki

Nagrody w Turnieju wręczyli fundatorzy poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik i starosta myszkowski Łukasz Stachera. „Cieszę się, po raz kolejny mogę wspierać kulturę fizyczną i sport w powiecie myszkowskim. Gratuluję wszystkim zawodnikom Turnieju” - mówiła poseł Małgorzata Handzlik. „Gratuluję zawodnikom i zawodniczkom udanego startu w turnieju, a pani poseł za ufundowanie nagród w dzisiejszych rozgrywkach” - powiedział starosta myszkowski Łukasz Stachera, współfundator turniejowych nagród. Impreza okazała się sporym sukcesem, nie tylko pod względem licznie przybyłej publiczności, zaskakująco wysokiego poziomu rozgrywek, ale przede wszystkim dzięki sprawnej organizacji. Po tak udanych rozgrywkach, niepowtarzalnej atmosferze organizacja kolejnych rozgrywek jest już tylko kwestią czasu.

07

PAŹ

2010

85492

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1330531_653605531.JPG

Zdjęcie: P1330531_653605531.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.