Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Radni powiatowi zakończyli w środę 10 listopada, oficjalnie pracę w tej kadencji samorządu. Był czas na podsumowania i podziękowanie za pracę.


Fot. Andrzej Kozłowski
Ostatnia sesja Rady Powiatu

Radni zebrali się w myszkowskim starostwie 10 listopada, aby podsumować trzecią kadencję samorządu powiatowego. Ponieważ działalność rady powiatu podsumowano na poprzedniej sesji, na tej sesji starosta myszkowski Łukasz Stachera przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu. „Od początku III Kadencji do dnia dzisiejszego odbyło się 158 posiedzeń Zarządu Powiatu, średnio Zarząd obradował 3 lub 4 razy w ciągu miesiąca, czasami częściej w zależności od potrzeb rozpatrywania materiałów”. - podsumowywał starosta Łukasz Stachera.


Fot. Andrzej Kozłowski
Miłym akcentem sesji było również przekazanie przez radną Jadwigę Skalec, podziękowań, które na ręce starosty Stachery skierował proboszcz parafii w Sokolnikach, za realizację powiatowych działań na terenie miejscowości

Radni otrzymali pamiątkowe zestawy materiałów promocyjnych, list z podziękowaniami za wkład w budowanie Polski samorządnej i pracę na rzecz lokalnej społeczności w kadencji 2006-2010 oraz pamiątkowe wspólne zdjęcie wszystkich radnych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Radni powiatowi kadencji 2006-2010

14

LIS

2010

37106

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1340790_466791309.JPG

Zdjęcie: P1340790_466791309.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.