Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pierwsze posiedzenie Zarządu Powiatu

W środę 8 grudnia odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Powiatu w Myszkowie, podczas którego m.in. rozpatrzono projekty uchwał Rady Powiatu. Nowy Zarząd Powiatu podjął także pierwsze swoje uchwały.


Fot. Andrzej Kozłowwski
Pierwsze posiedzenie Zarządu Powiatu

Po raz pierwszy zebrał się w nowym składzie Zarząd Powiatu w Myszkowie. Nowy Zarząd został wybrany podczas inauguracyjnej sesji Rady Powiatu, która odbyła się przed tygodniem. Przedmiotem jego obrad było m.in. omówienie materiałów sesyjnych, które będą przedmiotem obrad najbliższej sesji Rady Powiatu, w tym m.in. projekty uchwał: w sprawie określenia rozkładu godzin aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myszkowskiego i w sprawie przyjęcia programu współpracy Powiatu Myszkowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zarząd podjął również pierwsze uchwały: w sprawie upoważnienia członków Zarządu do składania oświadczeń woli w sprawach majątkowych, w sprawie wyznaczenia i upoważnienia członków Zarządu do dokonywania czynności prawnych. W skład Zarządu wchodzą: Przewodniczący starosta myszkowski Leon Okraska, wicestarosta Jan Kieras i członkowie Jadwiga Skalec, Piotr Bańka i Michał Trojakowski. W pracach, z głosem doradczym, biorą udział również Sekretarz Powiatu Maria Magdalena Gurbała i Skarbnik Powiatu Dorota Sędzielewska.

09

GRU

2010

59703

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1350112_579098707.JPG

Zdjęcie: P1350112_579098707.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.