Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W środę 1 grudnia, odbyło się ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu kadencji 2006-2010.


Fot. Andrzej Kozłowski
Ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu

W środę, tuż przed inauguracyjną sesją Rady Powiatu, odbyło się ostatnie posiedzenie „starego” Zarządu Powiatu. Zarząd obradował w składzie: Łukasz Stachera – starosta myszkowski, Jan Kieras – wicestarosta, Jadwiga Skalec, Andrzej Jastrzębski i Mariusz Morawiec. W latach 2006 – 2009 Zarządowi przewodniczył Marian Wróbel - starosta myszkowski (do 2009r.). W pracach z głosem doradczym uczestniczyły: Sekretarz Powiatu Maria Magdalena Gurbała – Sekretarz Powiatu, (uprzednio do 2009 Iwona Hałaczkiewicz) oraz Skarbnik Powiatu Dorota Sędzielewska. Od początku III Kadencji do dnia dzisiejszego odbyło się 160 posiedzeń Zarządu Powiatu, średnio Zarząd obradował 3 lub 4 razy w ciągu miesiąca, czasami częściej w zależności od potrzeb rozpatrywania materiałów.
Na posiedzeniach Zarządu Powiatu podjęto ponad 700 uchwał (stan na dzień 3 listopada br), które zgodnie z art.78 ustawy z dnia 5 czerwca 1988 roku o samorządzie powiatowym były systematycznie przekazywane do Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach, Zespół Zamiejscowy w Częstochowie. „Dziękuję za owocną współpracę zarówno członkom Zarządu, radnym Rady Powiatu, jak i wszystkim osobom, które współpracowały z Zarządem. Składam serdeczne podziękowania i życzę dalszych sukcesów.” - mówił starosta Łukasz Stachera. Każdy z członków zarządu otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom z podziękowaniami od starosty – przewodniczącego Zarządu.

01

GRU

2010

14338

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1350026_775468828.JPG

Zdjęcie: P1350026_775468828.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.