Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

X Posiedzenie Zarządu Powiatu w Myszkowie

Posiedzenie Zarządu z dn. 16 lutego w znacznej części poświęcone było sprawom wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Pierwszy wniosek dotyczył wprowadzenia do czterech szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego elektronicznego systemu rekrutacji. Wniosek rozpatrzony zostanie przez Zarząd w innym terminie.

W dalszej części posiedzenia opiniowano aneks nr 4 do arkusza organizacyjnego ZS nr 2 w Myszkowie w sprawie rozdysponowania 12 godzin języka polskiego oraz dwa pisma z zakresu kultury fizycznej. Wnioski o dofinansowanie imprez sportowych, organizowanych przez Stowarzyszenie PODLAS oraz LUKS „OLIMP” i UKS „Fair Play”, zostały negatywnie przyjęte przez Zarząd. Starostwo Powiatowe zrezygnowało także z dofinansowania Jurajskiego Pleneru Satyrycznego.

Opiniowaniu poddany został również wniosek dotyczący wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie operatów szacunkowych. Ustalono, że zamówienie ma być przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego.

Sprawą, która również wymagała omówienia przez Zarząd, była likwidacja środka trwałego Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie. Dyrektor PZD Mariusz Sikora zwrócił się z prośbą o wyrażenie zgody na sprzedaż pojazdu Polonez Truck, rok produkcji 1997, którego koszt naprawy w znacznym stopniu przekracza samą wartość. Zarząd przychylnie ustosunkował się do wniosku Dyrektora.

18

LUT

2011

26956

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.