Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Zarządu Powiatu na posiedzeniu w dn. 9 marca 2011 roku rozpatrywali przede wszystkim wnioski dotyczące konkursów i przetargów prowadzonych przez poszczególne wydziały Starostwa Powiatowego w Myszkowie.

Posiedzenie Zarządu rozpoczęło się omówieniem konkursu na prowadzenie Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który ze względu na brak zainteresowania został unieważniony. Kolejnym etapem w sprawie może być przedłożenie Radzie Powiatu prośby o wyrażenie zgody na zawarcie porozumienia z powiatem ościennym na realizację w/w zadania. Decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższym terminie.

W dalszej części posiedzenia dyskusji poddano kwestię nieruchomości znajdujących się przy ul. Folwarcznej. Stanowisko członków Zarządu w tej sprawie nie było jednomyślne. Temat został przekazany Komisji Rozwoju i Rolnictwa, a następnie zostanie z nim zapoznana cała Rada. W dalszej części spotkania omówiono aktualny etap sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem byłego internatu żeńskiego na Będuszu. W związku z nierozstrzygnięciem konkursu w ustawowym terminie, nieruchomość wymaga przeprowadzenia kolejnej wyceny. Do 18 marca 2011 roku można składać w Starostwie Powiatowym oferty na wykonanie operatów szacunkowych działki. Dyskusji poddano również drugi przetarg na „Pola Będuskie”, który ponownie zakończył się wynikiem negatywnym. Ostatecznie Zarząd postanowił zastosować procedurę rokowań, do których zaprasza wszystkich zainteresowanych w dn. 17 maja 2011 roku. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej powiatmyszkowski.bip.net.pl.

Na stronie BIP Starostwa Powiatowego umieszczone zostały również szczegóły konkursu ofert, realizowanego przez Wydział Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych. Ogłoszenie skierowane jest do organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego, a jego celem jest promocja zdrowego trybu życia i osiągnięć w dziedzinie wychowania fizycznego i sportu. Ostateczny termin składania ofert wyznaczono na dzień 31 marca 2011 roku. Zarząd Powiatu powołał na posiedzeniu skład Komisji Konkursowej, która rozstrzygać będzie o wyniku konkursu.

14

MAR

2011

51565

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.