Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tradycję spotkań w Dniu Kobiet pielęgnuje wiele organizacji i związków, jednak uroczystość organizowana przez Polski Związek Niewidomych obchodzona jest chyba najweselej.

Na zaproszenie Przewodniczącej Heleny Niemczyk w spotkaniu udział wzięli m.in. Posłanka Jadwiga Wiśniewska, Wicestarosta Jan Kieras oraz Burmistrz Włodzimierz Żak. Ze względu na udział w innych ceremoniach, przedstawiciele władz powiatu i miasta przybyli do pań z małym opóźnieniem. Roztańczone uczestniczki spotkania cieszyły się jednak z wizyty i przyjęły panów z uśmiechem i radością. W zamian przybyli goście złożyli członkiniom związku gorące życzenia i przekazali do rąk Pani Niemczyk bukiety kwiatów. Wicestarosta Jan Kieras osobiście przywitał panie i życzył im „aby w tym dniu były noszone na rękach, byle próg nie był za wysoki. Aby zawsze były pogodne, kochane i kochające”.

Podsumowaniem oficjalnej części było wzniesienie toastu i odśpiewanie dla zgromadzonych tradycyjnego „Sto lat…”. Czas rozmów i wspólnych opowieści umilały uczestnikom występy dzieci ze studia piosenki Tomasza Motylewskiego z Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.
Spotkania pań z Polskiego Związku Niewidomych są już tradycją

Wicestarosta wita Panią Helenę Niemczyk i członkinie PZN

10

MAR

2011

11600

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

10.03a_812168206.jpg

Zdjęcie: 10.03a_812168206.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.