Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Bohaterowie z Żarek Letniska nagrodzeni

Podczas zeszłorocznej powodzi siły żywiołu doświadczyli nie tylko właściciele posesji i gruntów, ale również ludzie, którzy aktywnie uczestniczyli w walce z powodzią. Dużym zaangażowaniem wykazały się zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej i za to 7 marca zostały nagrodzone w konkursie „Powódź 2010”.

W poniedziałek w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursu pn. „Powódź 2010”. Konkurs organizowany był przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, a jego celem była przede wszystkim ocena działań na rzecz środowiska w zakresie ochrony przed klęskami żywiołowymi i usuwaniem ich skutków ze szczególnym uwzględnieniem zeszłorocznej powodzi. Do konkursu zgłosiło się 117 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej działających na terenie województwa śląskiego. Jury wyłoniło 47 laureatów, a wśród nich nagrodzono również zespół OSP z Żarek Letniska. Nagrodę w wysokości 5.000 zł odebrali Prezes Marian Słabosz oraz Zastępca Prezesa Mariusz Karkocha.

Prezes Marian Słabosz, Zastępca Prezesa Mariusz Karkocha i Starosta Leon Okraska podczas wręczania nagród "Powódź 2010"

09

MAR

2011

2044

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

8.03_702183056.jpg

Zdjęcie: 8.03_702183056.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.