Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W zeszłym tygodniu uczniowie z powiatu myszkowskiego brali udział w pierwszym etapie konkursu „Wygraj Brukselę”. Czterdziestu najlepszych uczniów z województwa śląskiego, którzy wyłonieni zostaną podczas dwupoziomowych eliminacji, w nagrodę pojedzie na pięciodniową wycieczkę do Brukseli.

W dniu 19 kwietnia o godz. 13.00 w hali Liceum Ogólnokształcącego odbył się I etap Konkursu Wiedzy o UE „Wygraj Brukselę”. W eliminacjach wzięło udział 32 uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu myszkowskiego. Uczniowie mieli do rozwiązania test wyboru złożony z 30 pytań. Każdemu z pytań podporządkowane były trzy odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Wyniki konkursu poznamy 9 maja br. Do drugiego etapu przejdą osoby, które uzyskały co najmniej 15 punktów. Ta część konkursu odbędzie się 24 maja w Katowicach. Zwycięzcy eliminacji pojadą w podróż studialną do Brukseli, gdzie odwiedzą ciekawe miejsca i wezmą udział w spotkaniach z ludźmi, którzy na co dzień pracują w instytucjach europejskich.

Celem konkursu jest promocja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych obiektywnej i rzetelnej wiedzy o instytucjach unijnych oraz prowadzonych przez Unię programach.

Uczniowie mieli tylko 20 minut na rozwiązanie testu

26

KWI

2011

42402

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

19.04.2011_661037767.jpg

Zdjęcie: 19.04.2011_661037767.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.