Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 15 kwietnia w budynku Starostwa Powiatowego w Myszkowie odbyło się spotkanie władz miasta i powiatu z Prezesem Gold Wing Club of Poland w sprawie Międzynarodowego Zlotu Hondy Gold Wing, który ma się odbyć w dniach 14 – 17 lipiec 2011 r.

Rozmowy miały na celu uzgodnienie punktów programu Zlotu, które będą miały miejsce na terenie miasta i powiatu. Czwartek będzie pierwszym dniem oficjalnego przyjazdu uczestników Zlotu do Myszkowa. Organizatorzy odwiedzą dzieci na Oddziale Dziecięcym w Powiatowym Szpitalu w Myszkowie. Chorzy będą mogli spotkać się z motocyklistami i zrobić pamiątkowe zdjęcia. W drugim dniu Zlotu na ulicach miasta odbędzie się Parada Świateł. W godzinach nocnych motocykliści przejadą ulicą Sikorskiego i zaprezentują efektownie oświetlone „maszyny”. Uwieńczeniem nocnego pokazu będzie pokaz sztucznych ogni w centrum miasta. Na drugi dzień ulica Sikorskiego ponownie będzie zajęta. Tym razem na motocyklach prezentować się będą właściciele pojazdów z europejskich krajów. W godzinach południowych, drogą z Huciska do Myszkowa przejedzie Parada Narodów. Oficjalne powitanie gości przez władze miasta i powiatu będzie miało miejsce na terenie Zespołu Szkół nr 5 w Myszkowie około godziny 13.00. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy dzieci i lokalnych zespołów oraz zbiórka pieniędzy dla podopiecznych fundacji „W stronę marzeń”. Organizatorzy zapewnią również pokaz grupy chłopaków z Pszczyny, która na co dzień zajmuje się parkourem – nową dyscypliną sportu ekstremalnego.

Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe wspólnie przygotowują się do przedsięwzięcia

26

KWI

2011

23506

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

15.04e_851445594.jpg

Zdjęcie: 15.04e_851445594.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.