Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Sportowe emocje i rywalizacja towarzyszyć mogą nie tylko zawodowym rozgrywkom, ale i również amatorskim meczom. Okazję to powalczenia o puchar i honor drużyny mieli ostatnio przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Myszkowie oraz podległych jednostek.

W dniu 15 kwietnia w hali OSiR w Zawierciu odbyły się IX Jurajskie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie. W zawodach wzięły udział dwie drużyny, reprezentujące Starostwo Powiatowe w Myszkowie i Starostwo Powiatowe w Zawierciu. W koszulkach myszkowskiego powiatu grali: Maciej Piłka, Michał Nowakowski, Marcin Gębka, Krzysztof Janoszka, Michał Lupa, Krzysztof Gajdziak, Tomasz Gil oraz Grzegorz Gęsiarz. Mimo niedużej liczby konkurentów, zawodnicy walczyli z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Starostwa Powiatowego w Myszkowie, pokonując przeciwników wynikiem 7:3. Po zakończonych rozgrywkach gracze z Myszkowa odebrali zwycięski puchar z rąk Starosty Zawierciańskiego Rafała Krupy. Puchar za drugie miejsce zawodnikom z powiatu zawierciańskiego wręczył Starosta Myszkowski Leon Okraska. Na koniec uczestnicy turnieju pogratulowali sobie nawzajem i wyrazili chęć do udziału w przyszłorocznych mistrzostwach.

Drużyna Starostwa Powiatowego w Myszkowie

Drużyna Starostwa Powiatowego w Zawierciu

18

KWI

2011

40726

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

15.04d_633850726.jpg

Zdjęcie: 15.04d_633850726.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.