Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Głównym tematem spotkania Zarządu Powiatu było omówienie projektu uchwał Rady Powiatu w sprawie zmian w regulaminie Rady Społecznej i Statucie SP ZOZ w Myszkowie. Rozpatrzeniu poddano również wnioski z zakresu kultury i sportu.

Zmiany w Statucie i regulaminie dotyczyły dyslokacji jednej karetki podstawowej. Zarząd omawiał przygotowany projekt uchwały, która miała być podjęta na sesji Rady Powiatu w tym samym dniu.

Wśród omawianych wniosków znalazła się prośba Gminnego Ośrodka Kultury w Poraju w sprawie dofinansowania XI Powiatowego Przeglądu Zespołów Ludowych, Zespołów KGW i Kapel, który odbędzie się 7 maja w Choroniu. Z uwagi na charakter imprezy i jej zasięg Zarząd pozytywnie ustosunkował się do wniosku. W dalszej części spotkania dyskusji poddano również udział przedstawicieli Starostwa Powiatowego w IX Jurajskich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie. Impreza organizowana jest co roku i cieszy się ogromną popularnością wśród pracowników jednostek samorządu terytorialnego. Na liście zgłoszonych zawodników znaleźli się pracownicy Starostwa oraz podległych jednostek. Turniej odbędzie się 15 kwietnia w hali OSiR w Zawierciu.

15

KWI

2011

5178

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.