Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W tym roku dla większości uczniów z naszego powiatu 22 czerwca był ostatnim dniem w roku szkolnym 2010/2011. Każda placówka przygotowała z tej okazji uroczyste akademie i nagrody dla najlepszych uczniów.

Nie inaczej wyglądał ten dzień w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach. Na uroczystość przybyli Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym Barbara Kilanowska oraz Przewodniczący Rady Rodziców Ryszard Jaskóła. Dyrekcja przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników podziękowania za współpracę i kolejny udany rok szkolny. Najlepsi uczniowie nagrodzeni zostali świadectwami z paskiem oraz nagrodami książkowymi. Gromkimi brawami oraz pamiątkami książkowymi obecni pożegnali także wieloletnich nauczycieli Stanisława Kasparka i Wiesława Bułę, dla których miniony rok szkolny był ostatnim rokiem pracy zawodowej. Podziękowania przygotowano również dla Krystyny Dubały za życzliwą współpracę oraz pomoc w realizacji zadań organizacyjno-gospodarczych. Życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów oraz udanych wakacji przekazali dla uczniów i nauczycieli również zaproszeni goście. Na koniec uroczystości uczniowie z III klasy przygotowali krótką część artystyczną. Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego 2010/2011 uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, a następnie na zasłużony wypoczynek. Życzymy udanych wakacji!

Dyrektor ZS w Żarkach Mariola Piątek

27

CZE

2011

2731

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

22.06a_820006927.jpg

Zdjęcie: 22.06a_820006927.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.