Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Program wyrównywania różnic między regionami II w obszarze D – likwidacji barier transportowych

Na podstawie pisma Oddziału Śląskiego PFRON nr 0-12/OPP3668/2011/BC/BD z dnia 20 lipca 2011 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że rozpoczęto realizację „Programu wyrównywania różnic między regionami II w obszarze D – likwidacji barier transportowych” dotyczącego pomocy finansowej, udzielanej ze środków PFRON, na likwidację barier transportowych, którego Realizatorem jest samorząd gminny i powiatowy.

Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów programu w roku 2011 zostały zatwierdzone przez Zarząd PFRON Uchwałą nr 145/2011 z dnia 14 lipca 2011 r.

Szczegółowe informacje (w tym: warunki brzegowe, program oraz procedury jego realizacji) znajdują się na stronie internetowej www.pfron.org.pl
Wnioski Jednostek Samorządu Terytorialnego na realizację powyższego Programu w wymienionym obszarze można składać do tut. PCPR do dnia 10 sierpnia 2011 roku /termin zobowiązujący samorząd powiatowy do złożenia wystąpienia samorządu powiatowego do Oddziału Śląskiego PFRON w K-cach – do dnia 19 sierpnia 2011 r./.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wstąpienie w rolę realizatora programu należy złożyć najpóźniej do 10 sierpnia 2011 r. wraz z wnioskiem do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie.

Szczegółowych informacji udziela Przedstawiciel Oddziału Śląskiego PFRON w Katowicach pod nr telefonu 0-32/ 49-32-115.

22

LIP

2011

59351

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.