Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Emerytowani nauczyciele, członkowie Sekcji Emerytów i Rencistów Myszkowskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego uroczyście obchodzili święto Edukacji Narodowej.

Myszkowscy nauczyciele spotkali się w restauracji Bonzai w sobotnie przedpołudnie i przy wspólnym stole spędzili kilka miłych godzin. Coroczne spotkania Sekcji Emerytów i Rencistów odbywają się w miłej, ciepłej atmosferze, a frekwencja jest niezmiernie wysoka.
Gości powitała przewodnicząca Sekcji Jadwiga Matyja, dziękując wszystkim za obecność i składając życzenia.

Honorowe miejsca przewidziano dla gości specjalnych, wśród których znaleźli się m.in. Wicestarosta Jan Kieras, Wiceburmistrz Myszkowa Iwona Franelak, Prezes Myszkowskiego Oddziału ZNP Wiesław Krajewski, Dyrektor Myszkowskiego Domu Kultury Aleksandra Pindych, Rzecznik myszkowskiego Magistratu Małgorzata Kitala-Miroszewska.

- Jestem piąty raz z rzędu na Państwa uroczystości i zawsze przybywam tu z wielką radością ze względu na niepowtarzalną atmosferę. Patrząc na państwa twarze, chylę przed państwem głowę za to, co robiliście i robicie nadal dla młodych ludzi. Zmienia się charakter naszej młodzieży i ogromna rola nauczycieli w tym, żeby potrafili sobie z tym poradzić. Pamiętam czasy, kiedy wielu z was pracowało i zawsze stawało na wysokości zadania. Szczególnie gorąco wspominam mojego nauczyciela Stanisława Kopcia, który dziś nie mógł przybyć. Z wielką radością i przejęciem składam państwu najserdeczniejsze życzenia i dziękuję za zaproszenie- mówił Wicestarosta Jan Kieras.

W podobnym tonie wypowiadała się Wiceburmistrz Iwona Franelak: - Nie przestaje się być nauczycielem i jest się nim od zawsze i na zawsze. Prawdziwe powołanie nie przemija.

W tak uroczystym dniu nie mogło zabraknąć kwiatów i podziękowań za wiele lat pracy i wkład w wychowanie młodych ludzi.Emerytowani nauczyciele podczas wspólnego obiadu


Wicestarosta Jan Kieras wręcza bukiet kwiatów Jadwidze Matyji - Przewodniczącej Sekcji Emerytów i Rencistów Myszkowskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego

19

PAŹ

2011

86396

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Nauczyciele1_253546042.JPG

Zdjęcie: Nauczyciele1_253546042.JPG

Ukryj moduł.