Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W okresie od 14 stycznia do 27 lutego prowadzone będą działania związane z akcją „Bezpieczne ferie 2012”.


Na potrzeby akcji uruchomiony został telefon interwencyjny, nr 32 200 21 71, na który przyjmowane będą informacje o nieprawidłowościach i zagrożeniach wymagających koordynacji na szczeblu wojewódzkim.
Na stronie internetowej Województwa Śląskiego w Katowicach został zamieszczony „baner” promujący akcję „Bezpieczne ferie 2012” z podstroną zawierającą informacje o koordynatorach akcji, zasadach bezpiecznego wypoczynku oraz miejscach kontroli autokarów przed wyjazdem dzieci i młodzieży na wypoczynek. Baner znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/wdzbizk/bezpieczne_ferie_2012.html

Ponadto na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod adresem: http://wypoczynek.men.gov.pl dostępna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, w której można uzyskać informacje dotyczące organizatora i miejsca wypoczynku na podległym terenie.
Pytania związane z koordynacją przedsięwzięcia proszę kierować do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach pod tel. nr 32 20-77-705.

Ponadto pytania związane z bezpieczeństwem podczas akcji „Bezpieczne ferie 2012” można kierować do Biura Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Myszkowie, pod tel. nr 34 315 91 34

16

STY

2012

79165

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.