Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagrody Starosty dla najlepszych uczniów

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta nagrodził najlepszych uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie i Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach. W maju nagrodzeni zostaną uczniowie z pozostałych placówek, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe.

Najzdolniejsi uczniowie, którzy w roku szkolnym 2011/2012 osiągnęli bardzo wysokie średnie ocen otrzymali dyplomy i cyfrowe aparaty fotograficzne.
Wręczenie nagród miało miejsce podczas zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.
Obie uroczystości miały miejsce w miniony piątek. Z tej okazji obie placówki przygotowały piękny program artystyczny. Oprócz osób nagrodzonych przez Starostę, okolicznościowe dyplomy i wyróżnienia otrzymali inni wybijający się uczniowie.

- W imieniu Zarządu Powiatu Myszkowskiego pragnę pogratulować wszystkim uczniom, którzy kończą naukę na szczeblu ponagdimnazjalnym. Dla młodych ludzi, takich jak wy, to bardzo ważne wydarzenie. Wkraczacie w dorosły świat. Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że jesteście znakomicie przygotowani do tej ważnej zmiany życiowej. Przez ostatnie lata uczyliście się w bardzo dobrych szkołach, prowadzeni przez wspaniałych pedagogów. Dzięki temu posiedliście wiedzę i umiejętności, które pozwolą wam efektywnie kontynuować edukację na wyższym poziomie. Życzę wam jak największych sukcesów i mam nadzieję, że będzie z sentymentem wspominać okres, kiedy uczęszczaliście do naszych szkół- mówił Starosta Wojciech Picheta podczas uroczystości pożegnania klas maturalnych.

Nagrody Starosty Myszkowskiego otrzymali Anna Kowalska i Karolina Laskowska – uczennice klasy IV Technikum nr 1 w ZS nr 1 im. E. Kwiatkowskiego oraz Anna Maciąg, Natalia Typel, Piotr Zamorski z III klasy Liceum Ogólnokształcącego w ZS im. T. Kościuszki w Żarkach.


W Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach nagrody najlepszym uczniom wręczali wspólnie Starosta Wojciech Picheta, Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak, Członek Zarządu Powiatu Mariusz Trepka oraz Dyrektor ZEAS w Starostwie Powiatowym Monika Drewniak; Całość prowadziła Dyrektor placówki Mariola Piątek


W Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie uczniowie wręczyli kwiaty Staroście Wojciechowi Pichecie, Wicestaroście Janowi Kierasowi, Przewodniczącemu Rady Powiatu Marianowi Szczerbakowi oraz dyrektorowi placówki Eugeniuszowi Bugajowi

30

KWI

2012

54672

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

szkoly1_636880014.JPG

Zdjęcie: szkoly1_636880014.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.