Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski skierował do konsultacji społecznych projekt „Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Myszkowskiego na lata 2012 – 2015 z uwzględnieniem perspektyw na lata 2016 – 2019.”


Programy ochrony środowiska sporządzane są w celu realizacji polityki ekologicznej państwa. Przyjmowane są na 4 lata, obejmują jednocześnie w perspektywie plan działań na kolejne 4 lata.

Obowiązek sporządzania programów ochrony środowiska wynika z zapisów ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r.– Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2008 r., Nr 25, poz. 150 z poźn. zm.).

Opinie, uwagi i sugestie do ww. dokumentów można przesyłać drogą pisemną lub elektroniczną na adres podany w załączonym zawiadomieniu, do 18 czerwca 2012 r.

Projekt jest dostępny w formie zapisu elektronicznego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Myszkowie pod adresem http://www.powiatmyszkowski.bip.net.pl/ w zakładce „Prawo lokalne - Informacje o środowisku – Projekty dokumentów”

30

MAJ

2012

43651

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.