Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wojciech Picheta, Starosta Myszkowski spotkał się z uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie na specjalnej lekcji, podczas której sprawdził się w roli wykładowcy.

Starosta odwiedził klasy IIIF i IIIG. Tematem spotkania było funkcjonowanie samorządu terytorialnego, źródła dochodów powiatu i zasady konstruowania budżetu.
To już kolejna lekcja przybliżająca samorząd młodzieży, którą prowadził Starosta. Podobnie jak wcześniej, uczniowie dopytywali się o sprawy ogólne, takie jak natura budżetu, podejmowanie uchwał, struktura samorządu powiatowego, zakres zadań własnych bądź zleconych, choć nie unikali bieżącej działalności powiatu.

Starosta obszernie odpowiadał na każde z pytań. Mimo luźnego charakteru lekcji (nie stawiano z niej stopni), młodzież opuściła salę bogatsza o szereg ważnych informacji. Być może w tej grupie znajdowali się przyszli radni, burmistrzowie lub starostowie.


Starosta Myszkowski Wojciech Picheta z uczniami LO

12

MAR

2013

79246

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

lospot_519047918.jpg

Zdjęcie: lospot_519047918.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.