Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pożegnanie abiturientów w szkołach

Minęły trzy lata intensywnej nauki, podczas których dzisiejsi abiturienci przygotowywali się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – matury. Starosta Myszkowski Wojciech Picheta nagrodził uczniów szkół ponagimnazjalnych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Uroczystości połączone z rozdaniem upominków, w tym nagród Starosty Myszkowskiego odbyły się w myszkowskim Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie oraz Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach.

Każda szkoła w specjalny sposób przygotowała się na tę okazję. Pożegnanie uczniów zdarza się tylko raz w roku. Oprócz części oficjalnej goście mogli obejrzeć pomysłowe i znakomicie wykonane inscenizacje artystyczne. Nie zabrakło upominków od dyrekcji, wychowawców, natomiast opuszczający szkoły uczniowie wyrazili podziękowania.

W uroczystościach uczestniczyli specjalni goście, m.in. w LO zjawiła się Poseł na Sejm Jadwiga Wiśniewska i Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski. W uroczystościach i ZS w Żarkach uczestniczył Starosta Wojciech Picheta, Wicestarosta Mariusz Trepka, Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak, Radny Jarosław Kumor, zaś w LO i Zespole Szkół nr 1 zjawił się Wicestarosta Mariusz Trepka.

- Mam nadzieję, że będziecie z nostalgią wspominać chwile spędzone w szkole. Teraz wkraczacie w nowy wymiar życia. Kończy się beztroska, a zaczyna dorosłe życie- powiedział Starosta Wojciech Picheta, gratulując uczniom znakomitych osiągnięć i przekonując, że ugruntowanie wiedzy na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej jest fundamentem przyszłych sukcesów.

Nagrody Starosty Myszkowskiego za uzyskanie najlepszych wyników w nauce w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:
Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie: Żaklina Piłat, Patrycja Sobolewska, Dominika Marchewka, Rafał Rusek, Michał Pierzchała, Michał Gocyła.
Zespół Szkół nr 1: Justyna Rolka, Mateusz Sroka.
Zespół Szkół w Żarkach: Malwina Gradek, Martyna Radosz, Dominika Mesjasz.Nagrody w ZS w Żarkach wręczali Starosta Wojciech Picheta, Wicestarosta Mariusz Trepka, Przewodniczący Rady Marian Szczerbak, Radny Jarosław Kumor i Dyrektor szkoły Mariola Piątek


Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie: Nagrody Starosty Myszkowskiego dla najlepszych uczniów wręcza Wicestarosta Mariusz Trepka i Dyrektor Eugeniusz Bugaj


W myszkowskim LO najlepsi uczniowie otrzymali nagrody Starosty Myszkowskiego z rąk Wicestarosty, Poseł Jadwigi Wiśniewskiej i Dyrektora Aleksandra Surmy

30

KWI

2013

8145

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

szkolyy1_938049203.JPG

Zdjęcie: szkolyy1_938049203.JPG

Ukryj moduł.