Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym podpisano porozumienie między Powiatem Myszkowskim, Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział w Katowicach i Gminą Koziegłowy, w myśl którego zawarta zostanie umowa na prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wojsławicach przez Gminę Koziegłowy.

WTZ w Wojsławicach od listopada 2006 roku prowadziło Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Po zawarciu umowy działalność tę będzie prowadzić Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Koziegłowach.

Powiat Myszkowski wspiera prowadzenie warsztatów poprzez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, które przekazuje na ten cel środki z PFRON (90% kosztów działalności WTZ) oraz środki własne Powiatu (10% kosztów działalności WTZ).

Placówka w Wojsławicach jest bardzo ważnym elementem działalności Powiatu na rzecz osób niepełnosprawnych. Dysponuje 6 wyspecjalizowanymi pracowniami. Z jego usług korzysta 30 uczestników warsztatów.

30

KWI

2013

82588

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.