Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Starosta Myszkowski wraz z Organizatorem Rodzinnej Pieczy Zastępczej serdecznie zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego połączony z Dniem Dziecka.
Piknik odbędzie się w dniu 31.05.2013 r. w godzinach od 14.00 do 19.00 na terenie rekreacyjnym "Podlas" przy ul. Jana Pawła II w Myszkowie.


Celem pikniku ma być przede wszystkim podziękowanie rodzinom zastępczym za trud włożony w wychowanie dzieci pozbawionych opieki rodziców biologicznych.
Opieka zastępcza jest dla takich dzieci jedyną szansą na zapewnienie im, nie tylko symbolicznego dachu nad głową, lecz także godziwych warunków życia i możliwości rozwojowych.

Poprzez organizację pikniku rodzinnego chcemy tym dzieciom choć w niewielkiej części wynagrodzić to, co przeżyły i dać odczuć, że są ludzie, którzy myślą o nich i przejmują się losem dzieci z rodzin zastępczych i domów dziecka. Chcemy, aby choć przez chwilę poczuły się, jak w wielkiej rodzinie, aby na ich ustach pojawił się uśmiech, a na twarzach zajaśniało słońce.

Piknik będzie również okazją do pozyskania kandydatów na rodziców zastępczych dla dzieci, które wciąż czekają na "prawdziwy dom".

16

MAJ

2013

60250

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.