Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

III Przegląd Poezji i Pieśni Religijnej zakończony!

Zakończył się III Przegląd Poezji i Pieśni Religijnej, który co roku organizuje ZS nr 2 w Będuszu i Parafia pw. św. Anny ze wsparciem Starostwa Powiatowego w Myszkowie.

W przeglądzie piosenki wzięli udział: Soliści, Zespoły wokalne, Zespoły wokalno-instrumentalne, Chóry dziecięco-młodzieżowe ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Myszkowa, Włodowic, Żarek, Żarek Letniska, Pińczyc, Koziegłów, Lgoty Górnej, Gniazdowa.

Przesłuchania zakończyły się 18 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie a ogłoszenie wyników Przeglądu odbyło się podczas Koncertu Galowego 12 maja w Kościele Parafialnym św. Anny w Myszkowie-Będuszu.

Występom bacznie przysłuchiwało się jury w składzie: ks. Adam Mikoś, Jerzy Bryś, Bogumiła Adamek, Agnieszka Łakomska, Agnieszka Skorek, Marzena Przybyłka, Grzegorz Piłka, Karol Hadrych, Dominik Lech.

Na koncert finałowy przybył Starosta Myszkowski Wojciech Picheta i Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak, którzy wręczyli ufundowane przez Starostwo nagrody.

LAUREACI PRZEGLĄDU:

Soliści szkoły podstawowe: 1. Klaudia Jagoda (SP w Gniazdowie, Rzymsko-Katolicka Parafia NSPJ w Gniazdowie-Mzykach)), 2. Natalia Szarek (ZS w Pińczycach), 3. Daria Pakuła (ZSP nr 3 w Myszkowie)

Soliści gimnazja: 1. Natalia Bednarz (G we Włodowicach), 2. Adrianna Pala (G w Koziegłowach), 3. Dominika Rasztabiga (G w Żarkach Letnisku). Wyróżnienia - Katarzyna Janoska (G we Włodowicach) i Anna Mordalska (ZS w Lgocie Górnej)

Soliści szkoły ponadgimnazjalne: 1. Klaudia Walentek (z Koziegłów), wyróżnienie - Kinga Gajda (ZS nr 2 w Myszkowie)

Zespoły: 1. Chór Zespołu Szkół w Koziegłowach

Zespoły wokalne: wyróżnienie - SP w Koziegłowach

Poezja: 1 Patrycja Kulak (Gimnazjum w Koziegłowach), 2. Agnieszka Ptasik (G w Koziegłowach)

Opiekunką solistek ze szkół w Koziegłowach, Lgocie Górnej, Pińczycach i Gniazdowie jest Anna Łuszczyk-Matyja, z ZSP nr 3 w Myszkowie - Anna Sobieraj, z Żarek Letniska - Anna Możejko-Suchcicka, z ZS nr 2 w Myszkowie-Będuszu - Robert Machura, a z Gimnazjum we Włodowicach - Agnieszka Gruk.

Organizatorem przeglądu byli: Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie-Będuszu, Parafia pw. św. Anny w Myszkowie-Będuszu i Starostwo Powiatowe w Myszkowie, które ufundowało nagrody dla laureatów. Patronat honorowy nad imprezą sprawował abp Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.Laureaci Konkursu na wspólnej fotografii z Opiekunami, Starostą Myszkowskim Wojciechem Pichetą, Przewodniczącym Rady Powiatu Marianem Szczerbakiem, Dyrektorem Jerzym Brysiem, księdzem Adamem Mikosiem


Nagrody wręczali Starosta Wojciech Picheta, Przewodniczący Marian Szczebak w asyście Dyrektora Jerzego Brysia

16

MAJ

2013

18194

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

pie1_975788121.JPG

Zdjęcie: pie1_975788121.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.