Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Międzynarodowe kontakty Zespołu Szkół w Żarkach

W Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach grono pedagogiczne cały czas intensywnie pracuje, aby poszerzać ofertę współpracy międzynarodowej. Obecnie prowadzone są trzy projekty Leonardo da Vinci, złożono dwa wnioski do programu Comenius a we wrześniu społeczność szkolną odwiedzą uczniowie z Izraela.

Nauczyciele uczestniczą w programach Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej oraz Wizyty Studyjne. W wizycie o tematyce łączenia świata edukacji z rynkiem pracy, która odbyła się w czerwcu w Pizie, we Włoszech, uczestniczyła koordynatorka programu Comenius Edyta Bacior.
Na spotkanie przybyli przedstawiciele 13 innych krajów europejskich, reprezentujący szkoły, urzędy pracy, samorządy lokalne oraz ministerstwa oświaty.
Oprócz udziału w szeregu zajęć i konferencji w programie znalazł się czas na zwiedzanie słynnego Piazza de Miracoli w Pizie, Universita de Pisa oraz muzeum i fabryki Piaggio w Pontendero. We wrześniu w Zespole Szkół w Żarkach odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych udziałem w kolejnej rundzie Wizyty Studyjnych.

27

CZE

2013

7273

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.