Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zapraszamy do oglądania nowych materiałów filmowych, poświęconych działalności Powiatu Myszkowskiego.

Budynek, w którym przed laty mieścił się Powiatowy Urząd Pracy, nazywany potocznie pałacykiem, stoi dziś pusty. Jak dotąd nie pojawili się chętni na jego zakup, w związku z tym Powiat Myszkowski zamierza samodzielnie się nim zająć.
Jest to obiekt zabytkowy, objęty ochroną konserwatorską. Chcemy zrobić obiekt użyteczności publicznej - mówi Starosta Myszkowski Wojciech Picheta.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Starosty na temat przyszłości pałacyku.Pożegnanie abiturientów to w każdej szkole niezwykle ważna uroczystość. Osoby te wkraczają w dorosłe życie, otwierają się przed nimi rozmaite możliwości. W każdej szkole Powiatu Myszkowskiego odbyła się piękna uroczystość. Prezentujemy film z Zespołu Szkół w Żarkach.
Konkurs "Pamiętamy o Powstaniu Styczniowym" został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Prezentujemy krótki film sprzed rozstrzygnięcia konkursu, przedstawiający prace plastyczne. Już niebawem na stronie Starostwa będzie można oglądać materiał z finału, który odbył się 20 czerwca.Już niebawem kolejne materiały.

28

CZE

2013

28085

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.