Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nadszedł długo przez uczniów wyczekiwany czas wakacji. Korytarze opustoszały, a spokoju szkolnych gmachów nie mąci codzienny szum. Nie znaczy to jednak, że w szkołach zaległa zupełna cisza. Ruszają bowiem wakacyjne remonty. Powiat Myszkowski przeznaczył 200 tys. zł na prace w szkołach ponadgimnazjalnych.

Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego, w Myszkowie, Zespół Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego, Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja, Zespół Szkół w Żarkach im. T. Kościuszki – to placówki, których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski.
W każdej z tych szkół w okresie wakacji będą prowadzone prace remontowo-modernizacyjne.

W zakres prac wejdą: remonty dachów i segmentów, prace malarskie, prace remontowe pomieszczeń i klasopracowni, wymiana drzwi i okien, położenie chodników z kostki brukowej, wymiana instalacji elektrycznych i sieci hydrantowej.

Ogólny zarys prac na okres wakacji przedstawia się więc imponująco. O szczegółach poinformujemy tuż przed początkiem roku szkolnego

10

LIP

2013

96401

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.