Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Odznaczenia Ministra Obrony Narodowej

Minister Obrony Narodowej postanowił wyróżnić osoby zasłużone w dziedzinie obronności kraju. W jego imieniu odznaczenia wręczył Wojskowy Komendant Uzupełnień w Częstochowie ppłk. dypl. Krzysztof Tarapacz. Uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Myszkowie.

Trzy osoby z Powiatu Myszkowskiego zostały uhonorowane w środę, 28 sierpnia. Srebrny Medal za Zasługi dla Obronności Kraju otrzymała Barbara Kilanowska, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym.

- Ten medal to nie dzieło przypadku. Od wielu lat współpracujemy z Panią Barbarą Kilanowską, dzięki której bardzo dobre wyniki osiąga kwalifikacja wojskowa w Powiecie Myszkowskim - podkreślił ppłk. K. Tarapacz.

Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju odznaczeni zostali Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak i Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego Eugeniusz Bugaj.

Ppłk. K. Tarapacz zwrócił uwagę na bardzo dobrą sięgającą głęboko w przeszłość współpracę z Przewodniczącym M. Szczerbakiem i Starostwem Powiatowym oraz na szczególne wyniki na polu wojskowym, jakie osiąga szkoła prowadzona przez Dyrektora E. Bugaja.
Odznaczenia i dyplomy wręczali Starosta Wojciech Picheta i Ppłk. Krzysztof Tarapacz.


Odznaczeni ze Starostą Wojciechem Pichetą i Ppłk. Krzysztofem Tarapaczem

28

SIE

2013

13572

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

medale11_806549626.JPG

Zdjęcie: medale11_806549626.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.