Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta wręczył czworgu nauczycieli akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego. Wszyscy wyróżnieni zdali egzamin przed komisją, powołaną przez Zarząd Powiatu Myszkowskiego.

Uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym. Stopień nauczyciela mianowanego uzyskali: Jarosław Kowalski - uczący w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie, Małgorzata Strąk - nauczycielka z Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie, Joanna Wolińska i Marcin Wieczorek – oboje uczący w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie.

Przed uroczystym nadaniem stopnia, wyróżnieni nauczyciele ślubowali rzetelnie pełnić powinność wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Starosta Wojciech Picheta pogratulował nauczycielom, stwierdzając, że pomyślnie zdany egzamin dowodzi bardzo dobrego przygotowania do pracy w szkole.
W uroczystości wzięli udział również Wicestarosta Mariusz Trepka, Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak i Radny Powiatu Jarosław Kumor.

Warto podkreślić, że awans nauczycieli oznacza podniesienie kwalifikacji, z czego największy pożytek mają uczniowie. Szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Myszkowskiego mogą poszczycić się bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą, która przygotowuje młodzież do egzaminu maturalnego. Znakomite wyniki matur w Powiecie Myszkowskim świadczą o tym, że nauczyciele wypełniają swoje obowiązki z wyśmienitym skutkiem.


Mianowani nauczyciele ze Starostą, Wicestarostą i Przewodniczącym Rady Powiatu

28

SIE

2013

533

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nomino111_603988320.JPG

Zdjęcie: nomino111_603988320.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.