Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Po upalnych wakacjach przyszedł czas na powrót do szkoły. Placówki ponadgimnazjalne w Powiecie Myszkowskim powitały nowy rok odświeżone i bardzo dobrze przygotowane do zajęć.

W każdej szkole, których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Myszkowie przygotowały uroczystości, które są szczególnie ważne dla pierwszoklasistów, wstępujących w kolejny etap kształcenia.

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta uczestniczył w powitaniu uczniów w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie. Uroczystość poprowadzili Dyrektor placówki Aleksander Surma i Wicedyrektor Dorota Nowak. W hali sportowej zebrali się wszyscy uczniowie i całe grono pedagogiczne.
Starosta Wojciech Picheta, absolwent myszkowskiego Liceum, z wielką sympatią zwrócił się do uczniów i nauczycieli.

- Przed wami kolejny rok wytężonej pracy, podczas której staną przed wami nowe, często niełatwe wyzwania, ale i nowe możliwości rozwoju i przygotowania do dorosłego życia- powiedział Starosta Wojciech Picheta.

Dyrektor Aleksander Surma podkreślił fakt przekazania przez Starostwo środków na przeprowadzenie niezbędnych remontów, dzięki czemu uczniowie mają możliwość uczęszczać do świetnie przygotowanej placówki. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, dzięki staraniom Starostwa, w Liceum przeprowadzono kompleksową termomodernizację.
Podobnie, w ubiegłym roku termomodernizacji poddano Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie, gdzie również odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach odwiedził Wicestarosta Mariusz Trepka. Uroczystości odbyły się również w Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego i Zespole nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie.

Warto zaznaczyć, że wakacyjne remonty szkół ponadgimnazjalnych, na które środki przekazało Starostwo Powiatowe, w Powiecie Myszkowskim objęły remonty dachów i segmentów, prace malarskie, prace remontowe pomieszczeń i klasopracowni, wymiana drzwi i okien, położenie chodników z kostki brukowej, wymiana instalacji elektrycznych i sieci hydrantowej.


Starosta Myszkowski Wojciech Picheta wraz z Dyrektorem LO Aleksandrem Surmą przywitali uczniów w nowym roku szkolnym

02

WRZ

2013

96160

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

LO_rozpoczecie_455888176.JPG

Zdjęcie: LO_rozpoczecie_455888176.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.